Kyprá rovná se krásná

Jsem žena, která má vizi a velké plány, a celkem lehce se mi daří vše, na co sáhnu. Žiju život, jaký jsem si přála, a jsem šťastná.
Jediná věc, která se mi celoživotně vymykala z rukou, byla moje postava.

Nikdy se mi nedařilo být hubená. Nikdy jsem neměla nohy na minisukně a nikdy se mi nedařilo jíst zdravě a střídmě – vždycky jsem ráda mlsala.
Nešlo mi tedy z mysli, jak je možné, že když mi všechno ostatní jde, svoje tělesné míry a váhu pořád ne a ne ovládnout? Vždyť přece chci být štíhlá, a co chci, toho taky dosáhnu!
Až dnes v noci se mi zdál sen, díky němuž jsem pochopila, že i když nejsem štíhlá, přece jen mám to, co ve skutečnosti chci.

 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

V tom snu mi jsou asi čtyři roky a přicházím za maminkou do koupelny.

Maminka je nahá a já si ji zvědavě prohlížím…

Obdivuju její kojením trochu povislá, ale stále plná prsa, krásně tvarovaný pas a měkké břicho s lehce povolenou kůží a s mnoha bílými svislými čárkami po stranách.

Od pasu pak ladný přechod v širokou pánev a v kypré boky a pod kudrnatým klínem baculatá a hebká stehna.

Maminka je celá bílá, měkká a jen moje.

Má krásnou tvář, obrovské, zářivé oči a veselý úsměv a bere mne do náruče a pusinkuje na krku a ve vlasech. Nádherně voní a hřeje.

Cítím vlnu štěstí. Maminka je pro mne tou nejkrásnější bohyní – žádná krásnější neexistuje.

Ranní probuzení ze snu…

 

Když jsem se ráno probudila, vybavila jsem si další situaci z dětství, kdy šlo v naší ženské části domácnosti zase jednou o postavu.

 Moje máma, nejkrásnější bohyně, tehdy pronesla, že je to hrozné, jak jí visí prsa a jak je tlustá. Moje oči tehdy viděly božskou krásu, ale uši slyšely, že je to vlastně ošklivé.

A máma říkala, že by chtěla vypadat jako sousedka z vedlejšího domu, což pro mne byla velká záhada, protože sousedka Blanka nosila svoje kosti v krátkých minisukních a mně připadala extrémně neútulná.

Nechápala jsem, proč jsou ty kostnaté a neútulné tety s malými prsy z pohledu mé maminky tak krásné.

Dnes je mi třicet čtyři, jsem hezká, dobře tvarovaná a kyprá.

Můj partner říká, že ho moje měkká stehna a kulatý zadek velmi berou. Umím taky nádherně tančit, jsem zdravá, sportuju a své vnady umím krásně nosit. Jako bych byla stvořena právě pro tento druh krásy.

Štíhlost až hubenost mi moc nejde – v mém jediném opravdu štíhlém období v životě jsem se cítila bez energie a podvyživená a musela jsem být k sobě hodně přísná. 

A tak jsem o sobě pochopila několik věcí:

  1. Jsem krásná přesně podle svého vzoru – a také přemýšlím jako můj vzor. Takže i tady jsem si vlastně splnila své sny a dosáhla všeho, co jsem si přála.

  2. Má touha zhubnout není skutečná. Je to jen otisk maminčiny vnitřní rozháranosti v mém podvědomí. Zkrátka u nás doma ke kyprému bytí patřil i červík, který ponoukal k pochybám. Můžu ho ve své hlavě nosit dál – nebo ho pustit na svobodu.

  3. Moje božské tělo nese pro další generace informaci, že i tento druh krásy tu má své místo. Moje tělo si proto zaslouží více lásky a pozornosti. Hned ráno ho tedy rozmazluju příjemným během v lese a rozcvičkou a pak koupelí a masáží růžovým olejem. A nakonec si dávám lehkou, zdravou snídani, kterou zakončuju výbornou kyprou makovou buchtou od své kypré maminky.

 

Mějte se rády!