Letní slunovrat 21.6.2011

Právě proběhlý letní slunovrat byl v dějinách času tím nejsilnějším.

Léto je symbolem odpočinku a uvolnění. Čas dovolených nám symbolicky zesiluje dovolení si věnovat se sobě a vyvázání se z matrixových pout.
K tomu abychom k tomuto nejsilnějšímu uvolnění mohli dojít, bylo zapotřebí zesíleného rozpomenutí se na největší naše inkarnační bloky, které jak na mentální, tak i na fyzické úrovni, nám dosud znemožňovaly udržovat si stálé vibrace lásky.
Proto dny před tímto slunovratem byly psychicky velmi náročné, aby po proběhnuvším slunovratu mohla nastat silná detoxikace a očista těla.

Nejdříve potřebovala proběhnout očista na mentální úrovni. Nikdo cokoliv za nás nemůže očistit, pouze nás podpořit. Proto tyto tlaky musely zesílit, abychom si po jejich zvládnutí ještě silněji mohli vážit myšlenkové svobody a volnosti a k omezujícím myšlenkovým vzorcům se již nenavraceli. Jelikož vše vychází z naší božské podstaty, z našeho nitra směrem vně, tak po myšlenkové očistě následuje očista hrubohmotnější vibrace – těla.

Proto mnozí prožívají v tyto dny různá fyzická čistění, které  nás připravují na zesílený příjem vibrací lásky. Je vhodné ponechat tyto očistné projevy v co nejpřirozenějším průběhu. Čím více jsme v souladu s naším vnímáním srdce, tím lépe i zvolíme formu tohoto průběhu. Čím přirozenější, bez potlačování symptomatických projevů, tím účinnější a rychlejší.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Na různý mykózní, plísňový, průjmový a hlenovitý projev těla je vhodnější použití přírodních a homeopatických prostředků než farmaceutických toxických potlačovadel. Z přírodních produktů mohu doporučit nejsilnější přírodní antibiotikum lichořeřišnici, koloidní stříbro nebo česnek.

Vhodné jsou jakékoliv přírodní látky posilující imunitní systém, včetně podpory tělesné otužilosti a kontaktu těla se sluncem a přírodou. Tělo si žádá své, žádá si svoji očistu.

Tento průběh můžeme podpořit i uvědoměním, že i tento pro nás momentálně nepříjemný stav vede tělo k uvolnění jeho bloků, které dosud svíraly a stínily paprskům světla lásky v nás.

Projevená vděčnost zesiluje a urychluje tuto očistu. Jakékoliv potlačení tohoto průběhu pouze oddálí tento proces, který pak bude o to intenzivnější a ve vnímání rozumu i bolestivější. Toto období je též vhodné pro zahájení různých detoxikačních programů, snížení příjmu masité a kořeněné stravy, omezení pití alkoholu, kávy a jiných chemicky a návykově povzbuzujích tekutin, omezení nebo ukončení kouření cigaret atd., vše však v souladu s naším cítěním.

Přivítejme s tímto slunovratem oslavou návrat a znovuzrození.

Nové zrození nové mysli a nového těla.
Věnujme tyto dni odpočinku, meditacím a uvolnění.

Děláme to pro sebe, děláme to pro všechny a všechno, děláme to pro nový život na nové zemi