Není potřeba odpuštění!

Všichni si vzpomeneme na chvíle, kdy nás někdo zranil, naše city nebo naše tělo tím, že udělal nebo naopak neudělal něco nám nebo pro nás. To, co považujete za JÁ, je vaše osobnost, která má málo co dělat s vaším tělem. Během tisíciletí se nám moudří, proroci a vědci snažili pomoci vidět, jak moc se identifikujeme s nástrojem, který nazýváme fyzické tělo a utíká nám tak naše opravdové já.
Lepším pochopením, že toto opravdové já existuje, můžeme také lépe pochopit, jak tento svět funguje. Když říkáme, že je něco špatné, je to pouze soud, který jsme udělali na základě naší určité zkušenosti, někdo jiný prožívající to samé, může říci, že je to dobré.

Naše pocity mají velký vliv

Naše vnímání zkušenosti je velmi závislé na tom, jak se cítíme v danou chvíli. Například: Jste venku a je 20°F, cítíte chladno a tak jdete dovnitř, kde je 70°F a cítíte se v teple. Nyní jste na pláži na Floridě, kde je 95°F a vlhko venku, je vám teplo, tak jdete dovnitř. Vevnitř je 70°F a vám je chladno. V obou případech je stejná teplota a vlhkost uvnitř, ale vy máte dvě různé zkušenosti, které se odvíjí od toho, odkud pocházíte.
Odpuštění není potřeba

Není, co odpouštět!

Často si neuvědomujeme, proč se cítíme určitým způsobem nebo proč žijeme tak, jak žijeme. Zapomínáme, že filtrujeme zkušenosti skrze to, v co věříme a co nás učili, a snažíme se zkušenosti zaškatulkovat a označkovat.
Cítím, že realita je to, odkud přicházíme, než přijdeme sem pro lidský zážitek a že tato lidská zkušenost je pouze fyzická existence a je to jen iluze, kterou vytváříme pro zkušenosti.
Věřím, že předtím, než jsme byli narozeni do našich současných životů, zmapovali jsme si přehled toho, co bychom chtěli v životě zažít. Kdo jsou naši rodiče a jaká je situace, do které jsme se narodili.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Dokonce si i vybíráme lidi, se kterými se potkáme

Pamatujete si, jak jste si jako malí hráli na život? Tentokrát já budu maminka a ty dítě, nebo tentokrát já budu zloděj a ty policajt. Tento život, který jste si vytvořili je to samé: vy jste si vybrali situace a osobnosti, které přinesu do vašeho života štěstí i bolest.
Místo abyste byli smutní ze vzpomínek na šikanu na hřišti, buďte vděční za to, že tito lidé přijali hraní role ve vašem životě.

Život si vytváříme sami!

Pamatujte, že tento život je váš výtvor. Vy jste ten, kdo ovlivňuje, jak budete tento život žít. Jste tu, abyste si užili naše stvoření. Nic více, nic méně. Když si uvědomíme, že vytváříme každou zkušenost, kterou máme, pak si uvědomíme, že to není dobrá nebo špatná zkušenost, ale můžeme se posunout k pocitu vděčnosti za každého a za všechno.