Nikdy není pozdě na to změnit svůj život – opravdu nikdy! Probuďte svou vnitřní Bohyni, Vaše ženství…

couple 2618043 1920 pozdě mistrovství života, není pozdě, osobní rozvoj, rozhodnutí změnit svůj život, smysl života, šťastný život, život, životní průlom, změna je život Nikdy není pozdě na to změnit svůj život - opravdu nikdy! Probuďte svou vnitřní Bohyni, Vaše ženství...

Když myslím, že nikdy není pozdě, myslím tím, že opravdu nikdy není pozdě na to, změnit svůj život a začít ho žít podle sebe.

Nikdy není pozdě!

Asi jste tuto větu slyšeli častokrát, ale nikdy jí moc nevěřili, protože jste už přeci na změnu staří.
Věk, je to, co naše společnost neustále řeší. Kult mládí je totiž velmi výnosný byznys, všechny ty krémy, pilulky, plastiky, operace, náhrady, strava, oblečení, sporty, pomůcky a tak bych mohla pokračovat.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Ale víte co? Chcete vypadat mladě? Pečujte o svou duši.

Na svět jste přišli proto, abyste se radovali, žili v přítomnosti a plně prožívali svůj smysl života. Bez péče o duši a naplnění vlastního potenciálu nejste plně na své cestě. Ale nikdy není pozdě, dokud žijete, máte stále možnost změnit svůj život.

A věřte, že každá změna, kterou děláte s radostí, je k lepšímu.

Známé výmluvy typu:

  • „Pro mě už je pozdě.“
  • „Na mě už nic nečeká.“
  • „Já už jsem svou šanci propásl/a.“
  • „Já už jsem na to starý/á.“

Podobné rezignované věty, které nemají nic společného s realitou, ale s nízkým sebevědomím a strachem dotyčného, že už chce jen přežívat, místo aby žil.
Nebojte se změnit svůj život, protože jestliže nyní se cítíte tak zle, že už Vás “prý” nic jiného nečeká než ten Váš nešťastný pocit, tak co může být horšího? Co se může stát tak hrozného, že to bude horší než to, co právě prožíváte?
Zkuste zavřít oči, začněte zhluboka dýchat tak, že budete vnímat už jen svůj dech a nádechem nafukujte břicho.
Jděte uvnitř sebe ke svému srdci a začněte ho vnímat. Mějte trpělivost, dokud k Vám nepromluví.
Možná to ze začátku nepůjde, možná to bude trvat dvacet minut, ale buďte trpělivý, dokud neuslyšíte, co Vám Vaše srdce říká?

Že chcete žít jinak, že jste měli o svém životě jinou představu?

Že už ji vidíte? Nebo zatím ne, jen víte, že takhle žít už nechcete? Dejte se do toho. Pokud půjdete za svým srdcem, tak pocítíte odvahu, lásku a možnost začít žít podle sebe.
Pokud to budete chtít od srdce, začnete hledat možnosti, možná i pomoc nebo pochopení. Začnete třeba potkávat lidi, kteří Vám na této cestě pomohou, protože už dávno vědí, že Vaše cesta může být jiná. Možná najdete informace na internetu, v knize nebo začnete sledovat znamení. Otevřete se změně!
Začněte třeba i malou změnou, nebo na to jděte radikálně, ale přestaňte říkat, že je pozdě. Nikdy není pozdě, to je jen Vaše představa, protože dokud žijete, tak není nikdy pozdě.

Dnes už vím, že to, co mě potkalo, je velký dar zkušeností a sebepoznání, protože jen díky tomu špatnému, jsem našla to dobré. Našla jsem svoji cestu, poznala svoji energii a jak s ní pracovat a našla jsem hlavně sama sebe, a smysl svého života.

Dnes již vím, že nejdůležitější jsem já sama a že když já jsem spokojená, je spokojené i mé okolí a zpětně se zase raduji já.
Pomozte s vydáním knihy, která má za cíl podpořit návrat bohyní – nalézt Vaši podstatu, Vaše ženství a Vaši vlastní cestu ke spokojenému a naplněnému životu.
Podpořte vydání průvodce, jehož cílem je vrátit bohyně do života!

Více o knize Návrat Bohyně naleznete zde.

.
.