NIKDY NEZTRÁCEJTE NADĚJI, ŽE ŽIVOT KONČÍ, KDYŽ PŘIJDETE O ČÁST TĚLA…

Člověka provází životem nepřeberné množství zážitků a situací, jež jedince vystavují mnohdy extrémnímu vypětí, kterému musí čelit. To ale vůbec není jednoduché.
Je samozřejmé, že každý vidí ten svůj vlastní problém jako ten největší, ale mnohdy řešíme pseudoproblémy a málo se díváme kolem sebe a nejsme schopni energetickou nerovnováhu řešit.
V mé Ezoterické poradně se setkávám s řadou klientů, kteří vnitřně už vědí, ale potřebují tzv. poslední nakopnutí. Jeden z příběhů, které velmi ráda vyprávím, je plný emocí. Ten příběh je o vnitřní síle, léčebných energiích a osobním vítězství.

Jednou z mých vášní je i tanec…

A tak pravidelně navštěvuji akce, které nabízejí báječné spojení pohybu s hudbou. Obrázek, který jsem měla možnost vidět před nějakou dobou, mě velmi potěšil.
Taneční parket jsem po několika rychlých kouscích opouštěla s cílem osvěžit se odpočinkem a doplnit ztracené tekutiny. Popíjela jsem svůj oblíbený mok, nasávala skvělou atmosféru, zálibně pozorovala okolí a energeticky se propojovala s prostředím.
Všichni se báječně bavili. Kapela hrála, jako o život a nálada tanečníků i ostatních se nakažlivě šířila i k personálu.

Najednou se moje oči stočily blíže k parketu pod pódiem.

Zpozorovala jsem zajímavý pár.
Ta tanečnice mě začala čím dál, tím více zajímat. Tancovali spolu s partnerem takovým velmi zajímavým způsobem.
Zářila mládím, krásou, štíhlá jako proutek a oblečení měla v trendy stylu.
Tancovala velmi divoce a smyslně vlnila boky. Už jsem chtěla malinko kritizovat její švadlenu, že asymetrie jejího výtvoru se jaksi nepovedla, když tu náhle, co vidím.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

TA KRÁSKA MĚLA JEN JEDNU NOHU…

Byla jsem šokovaná, ale zároveň překvapená, co ta žena dokázala. Volné chvíle mého tanečního večera jsem věnovala pozorování excelentního výkonu fyzicky i psychicky vyrovnané ženy, která silně konkurovala přítomným dámám.
Svůj handicap si ta žena vůbec nepřipouštěla.  Její energetická síla sálala do okolí. Snažila se vychutnat si vše, co život nabízí, i když v omezené formě. Tancovala dokonce i sama. Na parket přišla o berlích, které si potom odložila.
Elegantně se přidržovala pódia, opět rozvlnila své boky a s úsměvem se oddala kouzlu tance.
Jak málo stačí, aby člověk podlehl nastalé nepříjemné situaci. Ale když si uvědomíme, že odmítáním a uzavíráním se do sebe škodíme jen sami sobě, máme vyhráno.
Ale pozitivní naladění spolu s technikami /např. Reiki, Shambally, pomocí šamanských technik, EFT,  NLP a jiných/, které posilují rozvoj osobnosti, máme šanci všichni. Kdokoli se snaží zahledět do svého nitra, najde způsob řešení a směr, kudy se má vydat.

A motiv? To je touha.

Každý po něčem touží. Touha nás posouvá dál, naše spokojenost roste a my můžeme inspirovat ty, kteří stojí na startovní čáře.
Moudrá kráska si užívala život tady a teď. Stále měla hodně.
Vždy zbývá mnohem víc, než si myslíme. Tak si užívejme, usmívejme se a rozdávejme úsměv a pohodu svému okolí.
Marie Magdaléna