NIKDY NEZTRÁCEJTE NADĚJI, ŽE ŽIVOT KONČÍ, KDYŽ PŘIJDETE O ČÁST TĚLA… - ŽivotbezHranic.cz

NIKDY NEZTRÁCEJTE NADĚJI, ŽE ŽIVOT KONČÍ, KDYŽ PŘIJDETE O ČÁST TĚLA…

Člověka provází životem nepřeberné množství zážitků a situací, jež jedince vystavují mnohdy extrémnímu vypětí, kterému musí čelit. To ale vůbec není jednoduché.
Je samozřejmé, že každý vidí ten svůj vlastní problém jako ten největší, ale mnohdy řešíme pseudoproblémy a málo se díváme kolem sebe a nejsme schopni energetickou nerovnováhu řešit.
V mé Ezoterické poradně se setkávám s řadou klientů, kteří vnitřně už vědí, ale potřebují tzv. poslední nakopnutí. Jeden z příběhů, které velmi ráda vyprávím, je plný emocí. Ten příběh je o vnitřní síle, léčebných energiích a osobním vítězství.

Jednou z mých vášní je i tanec…

A tak pravidelně navštěvuji akce, které nabízejí báječné spojení pohybu s hudbou. Obrázek, který jsem měla možnost vidět před nějakou dobou, mě velmi potěšil.
Taneční parket jsem po několika rychlých kouscích opouštěla s cílem osvěžit se odpočinkem a doplnit ztracené tekutiny. Popíjela jsem svůj oblíbený mok, nasávala skvělou atmosféru, zálibně pozorovala okolí a energeticky se propojovala s prostředím.
Všichni se báječně bavili. Kapela hrála, jako o život a nálada tanečníků i ostatních se nakažlivě šířila i k personálu.

Najednou se moje oči stočily blíže k parketu pod pódiem.

Zpozorovala jsem zajímavý pár.
Ta tanečnice mě začala čím dál, tím více zajímat. Tancovali spolu s partnerem takovým velmi zajímavým způsobem.
Zářila mládím, krásou, štíhlá jako proutek a oblečení měla v trendy stylu.
Tancovala velmi divoce a smyslně vlnila boky. Už jsem chtěla malinko kritizovat její švadlenu, že asymetrie jejího výtvoru se jaksi nepovedla, když tu náhle, co vidím.

TA KRÁSKA MĚLA JEN JEDNU NOHU…

Byla jsem šokovaná, ale zároveň překvapená, co ta žena dokázala. Volné chvíle mého tanečního večera jsem věnovala pozorování excelentního výkonu fyzicky i psychicky vyrovnané ženy, která silně konkurovala přítomným dámám.
Svůj handicap si ta žena vůbec nepřipouštěla.  Její energetická síla sálala do okolí. Snažila se vychutnat si vše, co život nabízí, i když v omezené formě. Tancovala dokonce i sama. Na parket přišla o berlích, které si potom odložila.
Elegantně se přidržovala pódia, opět rozvlnila své boky a s úsměvem se oddala kouzlu tance.
Jak málo stačí, aby člověk podlehl nastalé nepříjemné situaci. Ale když si uvědomíme, že odmítáním a uzavíráním se do sebe škodíme jen sami sobě, máme vyhráno.
Ale pozitivní naladění spolu s technikami /např. Reiki, Shambally, pomocí šamanských technik, EFT,  NLP a jiných/, které posilují rozvoj osobnosti, máme šanci všichni. Kdokoli se snaží zahledět do svého nitra, najde způsob řešení a směr, kudy se má vydat.

A motiv? To je touha.

Každý po něčem touží. Touha nás posouvá dál, naše spokojenost roste a my můžeme inspirovat ty, kteří stojí na startovní čáře.
Moudrá kráska si užívala život tady a teď. Stále měla hodně.
Vždy zbývá mnohem víc, než si myslíme. Tak si užívejme, usmívejme se a rozdávejme úsměv a pohodu svému okolí.
Marie Magdaléna