Očista prostoru s pomocí Feng shui a zázrak…

Všichni dokážeme vnímat energii.
Když vstoupíme do nějakého prostoru, nejenže reagujeme na styl zařízení, barvy a materiály, ale vnímáme i energii, která nás obklopuje.
Některé prostředí vydává energii, která je vyživující, zatímco jiný prostor nás může vyčerpávat nebo v nás probouzet depresi, zlost, nebo podrážděnost.

Očista prostoru jako způsob přeměny

Očista prostoru nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob jak udělat z negativního pozitivní, jak proměnit depresivní místo na přístav krásy, harmonie a jiskřící radosti.

Očista prostoru (mystická součást této pradávné vědy) nesmírně prohlubuje výsledky Feng-Shui. Spojení obou těchto věd může být pro náš život dlouhodobě přínosné a užitečné.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Mnoho firem si najímá profesionální čističe prostoru, neboť zjišťují, že se jim takto daří zvyšovat prodej a produktivita roste. Některé z největších realitních kanceláří využívají těchto služeb, díky čemuž jim pak prudce stoupá prodej nemovitostí. Také mnohé stavební firmy zaměstnávají čističe prostoru a předtím , než se pustí do budování, nechají půdu požehnat.

Tyto techniky pocházejí z pradávných zdrojů.

Lidé je odjakživa používali k očistě a pozdvihnutí energie svých domovů, chrámů, svatyň a společenských prostor – a to z jednoho prostého důvodu: tyto obřady skutečně fungují!
Kdykoliv čistím energie domovů, nebo jiných míst, kde lidé tráví svůj čas, posiluji tím energii životní síly, této tajemné, pulzující exploze bytí. Vše, co podporuje kvalitu života a co nám umožňuje bezprostředněji vnímat jeho přítomnost.

Z tohoto důvodu je Očista prostoru pozoruhodná a posvátná.

Co je to zázrak? Lidé často mluví o zázracích a chtějí je vidět…

Takový zázrak je v podstatě jenom nechápání daného jevu. Před pár sty lety by bylo ohromným zázrakem např. letadlo. Pro dnešní lidi je letět letadlem samozřejmé.

Nikdo to nepovažuje za zázrak, protože většina lidí princip letu chápe.

Existují ale opravdové zázraky!

Pro nás je “zázrakem”, když se člověk svobodně a dobrovolně rozhodne nastoupit pozitivní cestu vývoje. Tento zázrak nemůže nikdo ovlivnit a odehrává se ve vědomí daného člověka.

Opravdový zázrak nemůžeme najít ve vnějším světě, ale pouze sami v sobě.

Mezi lidmi různých stupňů vzdělanosti, různých náboženství a národností může vzniknout radostné působení v plné harmonii, jestliže je pojí stejný duchovní cíl.Obrátí-li se jednotlivec k dobrému, bude i všechno ostatní dobré.

Má to okamžitý vliv na manželství, na rodinu a konečně na celý národ, který pak teprve může rozvinout svůj vlastní druh a svou vlastní kulturu k nejvyšší kráse, která je základem harmonie mezi všemi národy.