Odhaleno: 6 tipů, jak žít v pohodě!

Skoro každý hledá možnosti a způsoby, jak žít v pohodě.
Většina lidí chce žít šťastný, bohatý, zdravý a úspěšný život. Možná je to i Váš případ.
Ani já nejsem žádnou výjimkou.
Dlouho jsem hledala a hledala, až jsem našla!

Našla jsem vše – štěstí, bohatství, zdraví a úspěch!

Ale trochu v jiné podobě, než jsem si původně celý život plánovala a představovala. Jinak řečeno – stále jsem hledala a netušila jsem, že už vše mám! Moje hledání bylo takové to honění za něčím, co mi neustále unikalo…

Docela trápení a lopocení. Stres.

Možná to znáte. Až jsem si řekla: „ Dost! Zpomal! Buď v pohodě a užívej si to! Všechno už máš!“ Stačilo jen trochu změnit pohled na realitu a vrátit se ke svému jádru, sama k sobě.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Legrační na tom je to, že navenek se skoro nic nezměnilo. Z pohledu někoho jiného se může zdát, že se spíše zhoršilo – nejdříve jsem opustila svoji nastartovanou kariéru v zaměstnání a poté svoje započaté podnikání.

Ale důležité je, že uvnitř jsem svobodná a šťastná.

Začala jsem od nuly, ale podle svého srdce.

Stále pracuji na zlepšeních, na svých snech, ale takto se mi na nich pracuje lépe. S vnitřním klidem a kompasem, který mi vždy řekne, zda jdu dobře nebo ne. Začala jsem žít v pohodě, když jsem potkala starou havajskou techniku řešení problémů – ho’oponopono.

Co mě ho‘oponopono naučilo a může naučit i Vás?

Mám pro Vás 6 tipů, jak můžete i Vy žít v pohodě:

1/ Milujte své nepřátele

Mými životními nepřáteli nejsou lidé. Nejsou to moji kolegové z práce, kteří mi hází klacky pod nohy nebo jiní lidé, kteří mi nechtějí vyjít vstříc. Jsou to moje vzpomínky plné strachu, hněvu, nenávisti, křivdy nebo posuzování. A já jim říkám „Miluji Tě“a „Děkuji“ a přebírám za ně 100% zodpovědnost. Miluji své nepřátele a děkuji jim.

Je to ohromně osvobozující.

2/ Čistěte svou mysl

Když mě něco naštve nebo vyvede z míry, mám okamžitě k dispozici tlačítka DELETE v podobě „Miluji Tě“a „Děkuji“. Mažu, mažu a čistím svou mysl od různých hodnocení, názorů, předsudků a přesvědčení, až se mi uleví a můžu pokračovat v práci na svém snu.

Nestojí to ani korunu a ani minutu navíc.

3/ Důvěřujte svému srdci, rozum nechte stranou

Naučila jsem se vzepřít svému negativnímu naprogramování, osvobodit se od něj a dělat, co mě baví a co mám ráda. Moje srdce nikdy nelže. Když jdu za svým srdcem, nemůžu nic udělat špatně. Vše je v pořádku.

Neposuzuji, neanalyzuji a nedávám nálepky realitě. Nic není dobré ani špatné. Nemusím vše chápat . Srdce je kompas. Když cítím, že něco není v pohodě, tak to prostě nedělám.

4/ Nic neočekávejte

Vše přichází včas a na správném místě. Jsem otevřená a pružná ke všem možnostem. Vzdala jsem se svých předsudků a představ, že něco musí být právě tak a tak. Pokud potřebuji pomoc, vždy přijde!

Přijímám věci, tak jsou. Nesnažím se ovládat realitu. A dveře se mi otevírají tam, kde bych je nikdy nečekala.

5/ Úspěch a bohatství hledejte mimo materiální oblast

Jak jsem přišla na to, že jsem už úspěšná? Můj úspěch nejsou moje tituly, dům, auta…ale objevení toho, kdo doopravdy jsem a osvobození od toho, kdo nejsem.

Můj úspěch je, že jsem si dovolila dělat, co miluji. Moje bohatství nejsou moje peníze, ale moje identita-schopnosti a talenty a také dary v podobě vztahů, které mám s manželem a dcerou. Náš společný úspěch s manželem je naše dcera, kterou podporujeme v tom, kdo je.

6/ Využívejte možnost volby

Vždy v každém okamžiku mám možnost volby. Můžu mlčet nebo mít za každou cenu pravdu a poslední slovo. Můžu se zasmát nebo se rozčilovat a nadávat. Můžu se něčím trápit a blokovat se nebo to čistit díky „Miluji Tě“a „Děkuji“.

Hádejte, kdy jsem víc v pohodě?:))

Je to docela jednoduché…

Stačí převzít 100% zodpovědnost a důvěřovat Vesmíru.

Přeji Vám, aby jste i Vy našli svoji cestu, jak žít v pohodě.