Pozitivní myšlení? … Mně to nefunguje!

Patříte mezi osoby, které zkoušely pozitivní myšlení, a ono nefungovalo? Co za tím vězí, proč jiným funguje a Vám ne?
Přečetli jste hromadu knih o tom, jak se cítit lépe, jak myslet pozitivně a že Váš zázrak se stane za 21 dní popřípadě měsíc?
Vydrželi jste si každý den několikrát nahlas i v duchu říkat své pozitivní afirmace? A stále nic?
Účinnost pozitivního myšlení je velká. Není nadto vypustit z mysli ten balast ve formě negativních myšlenek a negativního smýšlení o sobě samém. Může se Vám pak upravit zdraví, vztahy a plnit Vaše sny. Zkrátka začnete milovat život.
Proč, ale někomu pozitivní myšlení nefunguje?

Když se mě ptají lidé na tuto otázku a vysvětlují mi, co všechno dělali a čím vším si prošli, klidně jim odpovím: „Jak jste se u toho cítili? Je Vaše pozitivní myšlení doprovázeno i pozitivními pocity?“ Po krátkém zamyšlení se mi dostane odpovědi, že ne. Necítí se dobře, necítí nadšení, když to říkají, nevěří tomu, nebo se ten den stalo něco, co je rozhodilo a už tomu nedokázali věřit a být nadšení.

Pocity radosti, lásky, klidu, nadšení, vděčnosti, jsou pocity, které je potřeba cítit, když pozitivní myšlení nefunguje. Že Vám to nejde? V tom případě nejdříve zpracujte negativní pocity, které máte a odpovězte si na otázku: „Co mi přinese tato změna? V čem mi bude lépe? Budu si moci koupit věci, které chci? Budu zdravější? Úspěšnější? …“ Vžijte se do toho a ciťte, že už to máte. Máte z toho radost? Cítíte nadšení? Lásku? Vděčnost? …

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Tak je to správně! Až teď jste se naladili na pozitivní myšlení.

Pro účinnost Vašich slov, si stoupněte k zrcadlu. Pohleďte si do očí a s úsměvem řekněte sami sobě, co chcete, co si přejete, kým chcete být. S těmito pocity pokračujte v každodenní práci. Vše, co v životě děláte, trvá více či méně času, ale málokdy to získáte hned. V tuto chvíli si dopřejte trpělivosti.

Trpělivost růže přináší.

Co sdělit na závěr? Snad malou motivaci a zamyšlení. Na cestě za Vaším snem a očekávanými změnami potkáte spoustu osob, situací a dalších věci, které se Vás budou snažit dostat do Vašeho původního stavu. Co můžete udělat? Vymlouvat se na to, že „on“, „ona“, „to“ za to může? Ne! Bojujte především sami se sebou a každému, kdo Vám nevěří, ukažte, že je to možné a Vy to dokážete. Přeji hodně radosti a pozitivních zážitků s prací na sobě samém. A samozřejmě hodně trpělivosti a úspěchů. Život je krásný, tak ho žijte a buďte spokojení.