Pravidla hry s názvem Život

Kde se ve svém právě nacházíte? Cítíte radost a nadšení nebo spíše smutek a starosti, které podle Vás rostou s věkem?
“Čím starší jsem, tím více mám problémů, tím více mě bolí moje tělo, tím více mě štvou sousedi, tím více … (doplňte si sami).”
Zajisté už někteří z Vás hledali východisko z této situace. Například se sebe zeptali: „Existuje někdo, kdo mi může pomoci s mými starostmi?“
Ano, EXISTUJE. Tím nejpovolanějším, který Vám může pomoc, jste jím Vy sami.
Stejně tak, jako se na základní škole naučíte pravidla matematiky, že 1+1=2. A poté tyto informace využijete ve svém životě.
Stejně tak, je dobré, abyste se naučili pravidla, jak funguje tento svět. Pokud tyto informace využijete ve svém životě, tak jako využíváte pravidla matematiky, budete moci být, čím chcete, mít, to co chcete a dělat věci, které chcete.

Naučíte se jednoduše, srozumitelně a prakticky, jak využít svoji sílu a jak začít žít život, který jste sem přišli žít. Radost, svoboda a růst – to vše na Vás čeká za zamčenými dveřmi. Buďte ochotní věnovat tři dny k získání informací a k pochopení pravidel, jak funguje tento svět!

Tyto informace byly dlouhou dobu střeženy a předávány jen v úzkém kruhu lidí. Nyní se informace dostávají i k Vám pomocí kurzů

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Tvůj život, tvá volba

 A vy můžete tuto šanci využít a začít už žít výborný život anebo ještě počkat na vhodnější dobu. Vše záleží na tom, jak moc si přejete změnu. Jak moc si přejete zdraví, jak moc si přejete harmonické vztahy, jak moc si přejete hojnost a jak moc si přejete svoji ideální práci.

Pokud pochopíte tyto jednoduché pravidla, můžete je potom použít v kterékoliv oblasti svého života. Tyto pravidla fungují u každého člověka, fungují v každé oblasti a fungují všude na Zemi a ve Vesmíru. Vesmír je totiž založen na přitažlivosti. A pokud víte, co to znamená, máte v rukách první pravidlo. Žijeme-li život, který nás netěší, znamená to, že tyto pravidla nevíme nebo je nevyužíváme tím správným způsobem – což dělá většina z nás.

Stejně, tak jako když při hře pokeru nebo mariáše neznáte pravidla hry, můžete vyhrát, ale tato výhra není zaručená. Neznáte základy, neznáte pravidla.

Hráli byste hru, kterou neznáte? Riskovali byste miliony korun, svoje zdraví, své auto ve hře, ve které neznáte pravidla? To by udělal jen blázen!

A stejně tak, jsou blázni lidé, kteří hrají hru s názvem Život, ale kteří neznají pravidla anebo si je jen nepamatují. Pravidla hry Život nás totiž nikdo nenaučil.

Ptáte se proč? Protože oni je také zapomněli. Každý z nás jako dítě, tyto pravidla znal. Ale potom jsme si nechali namluvit, že tyto pravidla patří k jiné hře. A tak jsme si vzali pravidla od lidí, kteří nás vychovávali nebo učili – od svých rodičů, prarodičů, učitelů.

Tito lidé, když byli jako děti, měli stejná pravidla – znali pravidla ke hře Život, ale stejně jako my, si nechali namluvit, že tyto pravidla jsou mylná. „Podívej se na mě, jsem starší a moudřejší a tak musím já vědět, co je pro tebe nejlepší.“: říkali rodiče.

Nyní přichází doba, kdy každý z nás může objevit a znovu se naučit ty správná pravidla. Nyní jste už dospělí a můžete se změnit, tak jak chcete vy a ne tak, jak chtějí vaši rodiče.

Pojďte se mnou na objevnou cestu. Ukáži vám pravidla hry Života a vy sami se rozhodnete, zda-li jsou lepší než ty, které máte teď. Věnujte svůj čas, k pochopení pravidel. Věnujte svůj čas, který se Vám tisíckrát vyplatí. Začnete žít svůj svobodný život, plný radosti a růstu.

Díky kurzům a přednáškám Tvůj život je tvoje volba, které budeme pořádat v celé České republice a i na Slovensku.

Život by měl být legrace a my Vám ukážeme jak na to!