Probuzení ze snu

Když jsem se dnes ráno probudil, byla v pokoji pěkná zima. Žiji na vesnici a taťka si vybral tento den, aby pročistil komín od kotle. “Brrrr” řekl jsem v posteli, to je probuzení. Z vyhřáté postele se mě vůbec nechce a tak startuji počítač a píšu tento článek. Říká se, že se lidstvo probouzí – probouzí se ze snu do reality. Dá se říci, že pokud člověk nezná nebo nepoužívá universální zákony, spí. Jeho život se podobá snu. Člověk se sice každý den probudí, ale probudí se ze snu a snu dalšího. Lidé tak svůj život přesouvají na druhou kolej. “Líbí se mi tato věc, chtěl bych se stát kuchařem,chtěl bych vlastnit závodního koně,” ale nemůžu protože nemám peníze, protože jsem už dost starý, protože můje partnerka nemá koně ráda. A tak lidé celý život sní. Přitom stačí jediná věc, jak změnit svůj sen v realitu.

Probuzení ze sna

Dnes, když jsem se probudil do zimy. Chtěl jsem zůstat v posteli a vůbec nevylézt. Už vím, jak je lidem, kteří zjistí, že svět existuje úplně na jiných principech, než jak byli vychovávani. Nechce se jim protrhnout zábrany strachu z toho, co nového je čeká.

Když jistota byla vždy snít svůj denní sen a dělat věci, abych se zavděčil spíše lidem okolo a je udělal šťastným. Pamatujete na svoje dětství? Rodiče někdy říkali: “Když budeš mít samé jedničky, přinese mě to radost. Když budeš dělat medicínu, budu rád, že pokračuješ v tom, co dělám rád. Pokud mě, chceš udělat šťastnou, vezmeš si mě.” Lidé říkali – nebuďte sobečtí a dělej to, co udělá radost mě, jsem přeci tvoje nesobecká matka, učitel, manželka.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Chápete tu absurditu? Nedělej radost sobě, ale dělej ji mě! A pokud se věnujete raději sobě, děláte věci, které vás baví, místo věcí, které vás nebaví – jste sobec. Podívejte se na svoji realitu, jestli děláte věci, spíš abyste potěšili druhé než sebe. Probuzení ze snu, může být někdy nepříjemné. Přeci jen se probouzíte do “studeného pokoje”. Ale to vám pomůže v uvědomění. Dostanete dar. Od této chvíle sledujte svoje myšlenky a pocity a to, co se ve vašem životě objeví. To je uvědomění. To je osvícení! Pokud víte, že vaše myšlenky a pocity vytvářejí vaši skutečnost, držíte v ruce klíč k vašemu světu. Ke světu, kde existuje zdraví, kde existuje hojnost, kde existují úžasné vztahy.

Jediné, co potřebujete je probudit se, ikdyž vám nemůžu zaručit, že po probuzení bude pokoj vyhřátý. Ale to probuzení stojí za to!