Proč je moudré býti vděčný?

 Předem se těším na vaše reakce. Už jste vyzkoušeli tento proces “děkování” za radostné chvíle vašeho života?

Když jsem přemýšlela nad dalším článkem pro vás, rozhodla jsem se poctít vás svými zkušenostmi, co se vděčnosti týkají :-)

Protože největší zvrat v mém životě nastal až ve chvíli, kdy jsem za ta “kouzla”, zda těm zázrakům, co se mi od těch chvil začaly dít, můžeme říkat.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Ano, bylo to tak..

Projevila jsem vděčnost a život se začal měnit – od základů.

Víte, můj život před osobním rozvojem byl takový, že jsem nikdy nepřemýšlela nad tím, že to, co vyslovuji, na co myslím, se mi děje.To jsem se všechno naučila. Ať už z knih, nebo předanými zkušenostmi těch znalců :-), kteří už na to přišli daleko přede mnou… Všem děkuji!

Proto jsem se i já rozhodla předat ten dar, vědět, co dokáže s naším životem změna myšlení a toho, jak si svůj život MALUJEME..

PROTOŽE kdo maluje čerta na zeď, ten ho taky uvidí. Ale kdo namaluje krásnou krajinku a v ní domeček, je hodně blízko ke krásnému životu plnému lásky. Protože o ničem jiném život není. Projevovat vděčnost je potřeba všemu, co nám udělalo radost – byť malou, co nás udělalo šťastnými.

Za co jste dnes vděčni? Co vás opravdu rozradostnilo? Co jste nečekali a vyplnilo se tak, jak jste si přáli?

Víte, co je odměna za to, že se to STALO? PRÁVĚ VAŠE VDĚČNOST. Jedině tak se vám ty krásné skutečnosti budou opakovat a zesilovat :) A to chcete nebo ne?

STAHUJTE EBOOK “JAK DÍKY LÁSCE MÍT LEPŠÍ ŽIVOT?”

Víte, za co jsem vděčná já?

Když se ráno probudím, otevřu oči, jsem vděčná za to, že se mohu probouzet po boku toho úžasného muže, kterého jsem si vždycky přála (ve svých nejtajnějších snech) a mohu vidět, rozhlížet se, vidět tu krásu života ;)

Jsem vděčná za auto, které mě doveze kam potřebuji, za to, že slunce svítí, někdo se na mě usměje.

Jsem vděčná za to, že mohu dělat, co mě baví a naplňuje.

Jsem vděčná za jídlo, vodu a KYSLÍK! Protože můžu žít. To si málo z nás uvědomuje a přitom je to to nejdůležitější v našem životě. Není to práce ani povinnosti, je to právě potřeba dýchat.

Jsem vděčná za to, že jdu do obchodu a mohu si koupit něco hezkého. Jsem vděčná za prodavačky, které tam jsou, protože díky nim si mohu dopřát co potřebuji a pěkně připravené v regálech.

Zdá se vám to neuvěřitelné? Je potřeba být vděčni za takové “triviálnosti”, protože jedině tak nám do života může vstupovat více štěstí – vždy je potřeba začít na samém počátku.

Chodit jste se také nenaučili ze dne na den. Chtělo to trénink. Stejné je to s vděčností. Projevujte ji stále více a více a stále rychleji k vám bude přícházet. Vězte, že si cestu najde, jak vás odmění. :-) Protože si to zasloužíte!

Návod na to, jak být lepší ženou..

vděčnost

Víte je to kouzelný pocit, když víte, jak “ovládat” svůj život. Protože pak ty špatné myšlenky necháte zavřené v šuplíku a myslíte pozitivně. Jste optimističtí, váš život je pak jednodušší.

Protože ty překážky, které si podsouváte do mysli jenom dělají svou službu, poslouchají vás!

Co dělám já? Večer před spaním si napíšu do bloku za co jsem v ten den vděčná. K čemu došlo, co mě potěšilo. Zesiluje to účinek kouzla vděčnosti. Nevěříte? Na to vám poradím jeden recept. Zkuste to! A sami uvidíte..

Když jsem o tom slyšela prvně, že být vděčný za věci, které nám do života přichází je dobré, nevěřila jsem. Ale vyzkoušela jsem to a opravdu se to silně odrazilo na mém životě – v pozitivním.

Ráda bych, aby všichni na světě měli život podle svých snů. A to je jeden ze způsobů jak toho dosáhnout. Děkovat za věci, které se nám povedly!

Co ještě dělám?

Před usnutím si vezmu do ruky kámen vděčnosti a řeknu si za co jsem ten den byla nejvíc vděčná (když vezmu v potaz všechny poznatky, které jsem si napsala do bloku, vyberu jednu tu nej) a pak dodám “děkuji” “děkuji” “děkuji”.

Už se těším na vaše ohlasy. Vyzkoušejte a napište mi, jak se odrazilo kouzlo vděčnosti na vašem životě.

Přeji hodně štěstí v životě a ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2014 :))

Romča