Sebevědomí úspěšné a šťastné ženy

Nedávno jsem se potkala s velmi zajímavou ženou, která mě utvrdila v tom, že láska a úcta k sobě samé a okolí vede k celkovému úspěchu a souladu ve všech oblastech života.
sebevedomi sebeduvera uspesna zena selfconfidence christina wocintechchat com swi1DGRCshQ unsplash ženy sebedůvěra, sebevědomá žena, sebevědomí, úspěšná žena Sebevědomí úspěšné a šťastné ženy
 
Největším pokladem, který máme je právě naše ženství, které málokdy bohužel dáváme na odiv, snažíme se přizpůsobit mužskému světu a jejich pohledu a náš poklad pomalu uvadá a ztrácí lesk, protože přes samou soutěž s muži nemáme čas o naše ženství pečovat.
Nikdy se svého ženství nevzdávejte, ani když jste zatížená hypotékou a šetříte na dům.
Ani když jste porodila již několikáté dítě. Postava a váš šarm zdají se být nenávratně ztraceny a vy nevíte kam dřív skočit.
 

Nevzdávejte se jej ani v případě, že už vám žádný muž dlouho nedal najevo, že jste ženou.

Vždy a za všech okolností myslete na to, že jste skvělým objektem pro své okolí a nejen estetickým. Že chcete být žádoucí pro svou kariéru a hlavně především pro svého partnera.
 

A začněte uvnitř

uspech vitez vyhra sebevedomi 1 ženy sebedůvěra, sebevědomá žena, sebevědomí, úspěšná žena Sebevědomí úspěšné a šťastné ženyMilujte sebe, važte si své osobnosti svých krásných vlastností, svojí postavy, která je krásná taková jaká je, protože když své tělo milujeme, tak jej láskyplně krmíme tj.-dobrou kvalitní stravou s velkým množstvím zeleniny a ovoce.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

V okamžiku kdy budete zdravá a šťastná uvnitř, začne se vaše vnitřní krása a ženství prodírat nahoru, budete se usmívat svým zvonivým smíchem, který můžeme okolí nabídnout pouze my ženy.

A v neposlední řadě udržujte své krásné ženské rituály- večerní koupel s mlékem – již Kleopatra věděla jak je prospěšná pro naši pokožku.

Zajímejte se neustále o dění ve světě ve všech oblastech, které vás zajímají buďte prostě všestranné a věřte mi, že úspěch vám bude sladkou odměnou.

Užívejme si to, že jsme ženy a buďme dámy – chovejme se tak a věřte mi, že nám to muži v našem okolí stokrát oplatí.

Dámy, moc ráda bych nám všem popřála hodně lásky, zdraví a štěstí k MDŽ.

Užívejte si jej ať už podle tradic s karafiátem v ruce:)) a nebo jen tak podle sebe a vaší rodiny.