Stroj jménem člověk

Výkonnost, flexibilita, týmová spolupráce – to jsou nejčastější tři slova, se kterými se setkává každý uchazeč o zaměstnání.
Všechny tři požadavky mají společného jmenovatele: časový tlak, který vytváří stres. Požadavek vyšší výkonnosti vytváří časový tlak. Stejně tak neúprosný časový rozvrh, který je nezbytnou podmínkou každé týmové spolupráce jez největší části založený na termínech, kde je nutné odevzdat ten či onen výkaz, tabulku, hlášení, zprávu nebo referát opět vytváří časový tlak.

Totéž se dá říci i o schopnosti přizpůsobení, tedy flexibilitě.

Člověk si na časový tlak tak zvykne, že ho začne mít i rád.

Věří, že díky němu je rychlejší, lepší, vytrvalejší a nepostradatelnější pro svého zaměstnavatele.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Vlastní tělo, mysl, rodina, přátelé nemají žádný termín, který je nutnédodržet, tak výsledkem toho je, že všechno to, co nemá souvislost s našim zaměstnáním odsouváme, odsouváme, odsouváme…

Mezi tím se v našich jemnohmotných energetických drahách odehrává proces stálého úbytku energie. Výsledek toho je nejdříve jen lehká únava, která se postupně stává trvalou, až přechází do chronického stavu. A současně z nedostatkem energie začínájí „haprovat“ různé součásti našeho člověčího těla: tu zabolí hlava, tu začne nepříjemná bolest v břichu, sem tam se ozvou záda.

Po čase tyhle nejasné příznaky a lehké obtíže přerostou v klasické regulérní diagnózy, jak je pozná naše moderní západní medicína.

Proto alternativní medicína má svoje místo jako prevence; právě v tom okamžiku kdy je možné malým energetickým zásahem doplnit tyto chybějící energie se vyhneme v budoucnosti složitým nepříjemným lékařským zásahům nebo dlouhodobé medikamentózní léčbě.

Jak si zachovat zdraví těla a mysli do vysokého věku, napíšu v příštím pokračování tohoto příspěvku.