Ta nejhorší věc na přáních

Nikdo se jednoduše neprobudí jednoho dne ve vězení, při rozvodovém stání, nebo v nemocnici. Tyto události jsou přímým důsledkem myšlenek, kterými jste se až do této chvíle zabývali.

Přemýšleli jste někdy takto o životě? O událostech dnešního dne, o těch, co se staly včera a že zítřek možná nemáme ve svých rukách, jak se říká, ale ve své hlavě?
Možná jste tisíckrát slyšeli, že myšlenky jsou silné, ale uvědomujeme si, že všechny naše myšlenky jsou vlastně malá přání?

Den za dnem přemýšlíme o tom, že nejsme hezcí, dostatečně atraktivní, až se jednoho dne probudíme s nadváhou.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Přemýšlíme, že nevíme, neumíme, nesmíme, až naše sebevědomí vyhlásí generální stávku. Mám pro Vás ještě jednu ohromující zprávu.

Nejhorší věc na přáních je, že se plní do posledního písmena, do posledního háčku, do poslední čárky.

A každá naše myšlenka je pro vesmír přáním. O čem jste právě přemýšleli před minutou? Je pravděpodobné, že se Vám to zanedlouho zhmotní. A pak se divíme, že tohle jsme přeci nikdy nechtěli, takhle jsme to nemysleli.

Tak zkusme se dnes všichni vzbudit znovu a ze všech slov vyškrtejme to první NE.

Podívejme se, jak nádherná slova vzniknou…… Vím, umím, smím, štěstí, moc, chci, spokojený, mohu, jistota, důvěra, zdar, schopnost, klid, úspěch, mám peníze, mám víru, mám naději, mám možnosti, jsem schopná, jsem dobrá….. A takto můžeme pokračovat donekonečna. Toto jsou slova, kterými bychom měli plnit naši budoucnost.

Jdete do toho? Chcete aktivně vytvářet svou budoucnost, chcete být účastníky plnění mých snů a chcete vytvářet svá přání?

A jak formulovat přání, aby přinesla to, o co žádáme?

  1. Uvědom si, co bys doopravdy chtěl, jak doopravdy by měl vypadat výsledek.
  2. Formuluj své přání v přítomném čase, jako by již bylo uskutečněno (jsem zdravá..)
  3. Teď přání zjednoduš, v textu se zeptej každé čárky, jestli by nechtěla být tečkou.
  4. Znovu si to pročti a zjisti, jestli tam nejsou některé věty zbytečné a nemohly by to přání tak trochu zamotat. 🙂 Čím kratší, tím lepší. Pokus se o KISS (keep it simple stupid).
  5. Zaměřte se jenom na cíl, neurčujte cesty. Vesmír je dostatečně způsobilý ty cesty najít sám. A mnohdy takové, o kterých by se nám nesnilo ani v těch nejtajnějších snech – neobírejme se o tyto možnosti, nechme volné ruce osudu.
  6. A nakonec, protože i přes všechny naše opatření se může někde vloudit chybka, tak zakončeme přání magickou formulkou… tak, aby to bylo dobré pro všechny zúčastněné strany… sice to může způsobit, že vaše přání se nesplní, ale rozhodně to bude lepší pro vás a okolí, než kdyby se splnilo.

Přejte si všechno, co vás jenom napadne, neochuzujte se o nic, co by Vám život mohl nabídnout. Jenom důkladně zkoumejte formulace přání, abyste pak nebyli překvapeni. A víte, čím je možná nejjednodušší začít, abyste viděli okamžité výsledky?

Zkuste to třeba jako já parkovacím místem, nebo jako má kamarádka s příjezdem autobusů. Již léta mám „své“ parkovací místo na sídlišti. Maximálně 2-3 místa nahoru dolů, což je luxusní na sídlišti, kde prostě pro všechny oči je absolutní nedostatek místa pro auta. Pro mne ne, a dokonce si vyberu, kde budu parkovat 🙂

Neuvěřitelné? Zkoušejte, jenom prosím, nechte mi jedno místečko u nás u domu. 🙂

A nezapomeňme – přání se plní do poslední tečky…