Tvůj ideální život – způsob přitahování – IDEÁLNÍ PARTNER

Každý z nás toužíme po ideálním partnerovi, který by nám byl oporou, byl spolehlivý, byl ….. prostě ideální pro život. 
Smutnou skutečností současné společnosti je veliký problém ve vztazích, který vyúsťuje v tragická čísla z pohledu rozvodů – rozvodovost se pohybuje kolem 50%. Jinými slovy – ze statistického pohledu se rozvede každý druhý manželský pár. 

Ze zbývajících 50% párů, které spolu zůstanou jen velmi malé procento žije v plnohodnotném, naplněném a oboustranně spokojeném svazku. Většina žije v přesvědčení, že mít spokojené manželství, prostě není normální – “každý má problémy”.

Toto většinové společenské přesvědčení vyúsťuje v celospolečenský problém s projevy jako je například “hnutí” singles – těch co se raději uchylují k postoji, kdy nejsou ochotni dát dostatečný závazek a ještě jej nezbytný podložit oboustranným úsilím – žijí sami, nebo jen v dočasných vztazích. 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

1.krok – máte partnera/partnerku, ale máte pocit, že vztah není ideální?

To se může změnit. Každý vztah lze proměnit. Nalejme si však čistého vína – pokud chcete slepit něco, co již dlouho nefunguje, bude to chtít úsilí a touhu obou. Nikoliv pouze jednoho z páru.

Jste právě bez partnera?

Nevadí, můžete začít ,,pracovat“ na procesu přitahování ideálního partnera. Napište si do sluníčka Můj ideální partner/ partnerka

2.krok – Vypište si všechny negativní věci, které vás napadnou v souvislosti s ideálním partnerem.

Podaří se vám to, pokud si odpovíte na následující otázky. Také samozřejmě můžete přidat další věci, které vás v tom procesu napadnou:

 • Proč skončil váš poslední partnerský vztah?
 • Jste s tímto partnerem/ partnerkou v přátelském vztahu nebo jsou zde nevyrovnané účty?
 • Zazlívá vám něco bývalý partner?
 • Nebo vy jemu?
 • Myslíte si, že jste ideálním partnerem pro svého současného partnera?
 • V čem váš vztah nefunguje podle vašich představ?
 • Proč jste spolu?

Partner nám vždy nastavuje zrcadlo toho, co máme v sobě, je tedy našim pomocníkem ve vypořádání se s tím, co se nám nelíbí.

Ještě před tím, než jsme svého partnera poznali, zažili jsme určité zkušenosti ( možné bolestivé emocionální zážitky ), které nám partner může demonstrovat do té doby, dokud si je v sobě nevyřešíme, dokud neodpustíme (sami sobě, možná rodičům, možná někomu jinému) atd.

Zde je potřeba najít příčinu a tu vyčistit tak, aby se nám už nepříjemné události v životě neopakovaly, ať už s partnerem nebo s kýmkoliv jiným.

Jedna z možných cest, jak si pomoci, je Metoda RUŠ – rychlá a účinná změna skutečnosti – tuto metodu praktikuji a jsem vás schopna v této oblasti vést a pomoci vám.

Můj vlastní příběh

Podělím se s vámi o svůj příběh v nalezení ideálního partnera.

Po dvaadvacetiletém manželství a předtím ještě čtyřletém vztahu s jedním mužem, jsem se rozhodla se odstěhovat. Zažili jsme s manželem krásné časy, ale také spoustu bolestivých zkušeností a v poslední době jsem měla pocit, že už nemám sílu a ani chuť ve vztahu setrvávat.

Oba synové už jsou dospělí a o to to bylo jednodušší rozhodování.

V listopadu 2010 jsem si našla garsonku a už jsem měla i smlouvu na pronájem. 1.1. 2011 jsem se měla přestěhovat.

Pak se však stala spousta zvláštních věcí.

Měla jsem jasný cíl – žít s ideálním partnerem těla a duše v partnerství, založeném na vzájemné důvěře.

Na internetu jsem našla stránky metody RUŠ a to mě okamžitě oslovilo. Fascinovalo mě, že je to zkratka pro RYCHLOU A ÚČINNOU ZMĚNU SKUTEČNOSTI. A já ráda řeším věci rychle a změnu jsem potřebovala jako sůl.

Hned další den jsem zavolala terapeutovi, kterého jsem si našla v blízkosti svého bydliště a objednala se.

Chtěl vědět, co chci řešit a já chtěla řešit finanční situaci. Ale metoda ruš pracuje tak, že se nejdříve (pokud není stávající problém akutní) čistí základní vztahy, tedy s rodiči, sourozenci, všemi partnery atd., protože zde je většinou příčina současných problémů.


Terapeut mi vysvětlil, že nám partner nastavuje zrcadlo toho, co máme v sobě, a pokud to začne být nepohodlné, že nám vlastně partner pomáhá si uvědomit, že je třeba to řešit. A také, že odchodem od manžela nic nevyřeším, protože si nejspíš do života přitáhnu někoho podobného.

Během čištění jsem začala všechno vidět jakoby z nadhledu a chápala jsem souvislosti, proč se mi určité věci v životě dějí a navíc stále opakují, jen třeba s jinými lidmi a v jiném prostředí.

Najednou jsem začala vidět manžela jinak a uvědomila jsem si, že jsem mezi nás stavěla sama zeď proto, že jsem nemohla vystát sama sebe. I kdyby mně chtěl dát sebevíc lásky, nemohla by padnout na úrodnou půdu, když jsem si ji sama blokovala…

Součástí terapie je také čištění sama sebe a když jsem si všechno odpustila a smířila se s tím, co jsem kdy udělala špatně, jak vypadám atd., pocítila jsem okamžitý přiliv lásky vůči sobě, ale také vůči manželovi.

Cestou domů jsem byla vyčerpaná, ale zároveň jsem měla nádherný pocit klidu na duši a žádné obavy z budoucnosti. Zkrátka jsem si říkala, že je všechno, jak má být.  

Manžel byl rád, že jsem se neodstěhovala a celkově z té proměny, co se se mnou stala téměř ze dne na den.

Začala jsem zřejmě vysílat jiné vibrace, protože se měnilo všechno kolem mě k lepšímu.

Vyzkoušela jsem množství metod, protože jsem chtěla své problémy vyřešit a být šťastná, ale žádná nedokázala to, co metoda RUŠ v tak krátkém čase (terapie trvala 3 a půl hodiny).

Okamžitě jsem se rozhodla, že se přihlásím na kurz 1. stupně, který jsem úspěšně absolvovala a získala certifikát terapeutky 1. stupně v únoru 2011 a když jsem se vrátila domů, říkala jsem si, že vlastně mám doma ideálního partnera a měla jsem chuť si ho znovu vzít.

Prožívali jsme nádherné líbánky. V červenci 2011 jsem odjela na kurz 2. stupně a tady se šlo hodně do hloubky. Vyvstaly bloky hodně dobře schované a já se divila, kolik jsem toho v sobě ještě měla.

Odjížděla jsem jako člověk, pro kterého je samozřejmostí svoboda a bezpodmínečná láska, kterou jsem cítila vůči sobě, všem a všemu. A také jsem byla na sebe pyšná, protože jsem dostala certifikát terapeut metody RUŠ 2. stupně.

Nebylo to vůbec jednoduché, spousta účastníků odjížděla bez certifikátu.

Ta_Vikov_svatebn_foto

S ,,novou“ Táňou se ale manžel nedokázal vyrovnat a já už jsem odmítla slevit, nešlo to plnit nějaké podmínky, za kterých mě bude mít rád a milovat. A tak jsem se rozhodla, že budu raději sama.

Celé prázdniny jsme prožili víceméně každý sám, ale já cítila stále radost a štěstí.

Na konci srpna mě manžel požádal o terapii, což jsem považovala za svůj největší úspěch, protože celé prázdniny mi říkal, že se mu chce z mých učitelů a knih zvracet. Teď je listopad 2011 a já mám svého ideálního partnera a je to pořád ten samý člověk… 

foto 30.1. 1988 Velké Meziříčí    

Pokud partnera nemáte, chcete ho opravdu?

Buďte k sobě nanejvýš upřímní a odpovězte si maximálně otevřeně a pravdivě na následující otázky:

 • Tlačíte příliš na pilu?
 • Co vám brání – seznámit se?
 • Máte za sebou ,,složitý“vztah a strach z nového?
 • Cítíte skutečně, že jste na vztah připraveni?

Ujasněte si bez oklik všechno okolo partnerství a tyto informace zpracujte opět svým nejlepším možným způsobem, aby zmizel jakýkoli tlak a nepříjemný pocit.

Pokud půjdete skutečně hluboko, možná se dostanete k následujícímu: 

 • Máte sami sebe dostatečně rádi?
 • Co vám vadí?
 • Proč?

Změňte to !

Přijměte se se vším všudy. Se svou minulostí, už je pryč…

Nikdo z nás není dokonalý, všichni jsme udělali spoustu chyb, které nás mohly posunout dál, každá zkušenost, může být postup vpřed…, pokud jsme ochotni to uvidět.

Dnes je nový den, udělejte dnes něco jinak. Oblékněte se tak, abyste zářili, věnujte si čas a vyjděte ven…

Zde si vypište, co vám brání – mít ideálního partnera/partnerku:

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

3.krok – co vám přinese ideální partnerství?

 • Vidíte detaily vašeho nového nebo staronového vztahu?
 • Co je na tom nejkrásnější?
 • Do paprsků slunce dejte všechno, co vás napadne.
 • Co podniknete s ideálním partnerem?
 • Cítíte tu lásku…?

Muj_Idealni_Partner_250

( Zde klikněte pro zvětšení obrázku )

4.krok – UŽ TO ZAČÍNÁ…

a potom si jen napište UŽ TO ZAČÍNÁ…( ten proces přitahování )