Tvůj ideální život – způsob přitahování – IDEÁLNÍ PENÍZE

“Náš příjem nemůže přerůst naši osobnost…” Peníze vždy poměřují tvé nastavení mysli. — Dr. Joe Vitale

 Finanční těžkosti jsou způsobem jak porazit vaši vlastní pýchu, kterou na nějaké úrovni pociťujete. Naneštěstí to také zničí všechnu sebedůvěru a vy získáte přesvědčení, že jste bezcenní.  A to je přesně to místo, kde leží zakopaný pes – kde je hlavní problém.  Už nevěříte v nic. Nevěříte ani v sebe, ani ve svou schopnost překonat své problémy, dokonce nevěříte ani tomu, že zítra budete mít další šanci dát věci do pořádku. 

Ale ztráta nebo nedostatek víry není realita, je to pouze váš vlastní úhel pohledu. Jen proto, že máte méně peněz ve své kapse než jiný člověk, vás to nedělá méněcenným – nicméně zpravidla se takto cítíme.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Když všechno směřuje jakoby dolů, je těžké věřit nebo vidět dobro, které kolem nás všech je. 

Nicméně to je správné místo, kde potřebujete začít. Dobro, dostatek peněz, příležitosti, to všechno kolem nás je – i v tuto chvíli. Problém je, že je nevidíme. To však neznamená, že neexistují.

To jen znamená, že potřebujeme změnit úhel pohledu.

1.krok – ujasněte si, jaký je váš vztah k penězům

 • Co si představujete pod pojmem ,,ideální peníze“?
 • Kolik jich vidíte, aby byly ideální a splnily vám všechno, co chcete…?
 • Co se potřebujete ještě o penězích a o sobě ve vztahu k penězům naučit…?
 • Je energie peněz v souladu s vaší energií?

2.krok – proč ještě nemáte ideální peníze?

Vypište si všechny negace, které jste během života o penězích ,,nasbírali“ a možná uložili do svého podvědomí – takové, které k vám pak přitahují situace a lidi, co nás od ideálních peněz vzdalují.

Mohou to být nejrůznější výroky o penězích, které jste mohli slýchat od rodičů, bývalých partnerů, učitelů, z médií atd.

Např. PENÍZE KAZÍ CHARAKTER a podobné blbosti… (,,VYJÍMÁM ZE ZÁKONA!“)

Peníze jsou jenom energie.

Můj manžel má například postoj k penězům takový, že by je nejraději zrušil. Není asi překvapením, že k němu peníze, že k němu jejich energie, prostě nejdou. Je spoustu let na stejném platovém stupni v jednom zaměstnání.

Ale přitom by rád žil na chalupě u lesa a měl svůj vlastní rybník a spoustu volného času, aby mohl chodit na ryby. Rád cestuje, chtěl by letět balónem, koupit si vstupenky na všechna finálová utkání mistrovství světa v hokeji a další…

Definice šílenství zní:

,,Dělám stále stejné věci a očekávám jiné výsledky.“

Tento příběh ze svého života neuvádím proto, že bych chtěla jakkoliv manžela hanit. Jen na jeho příkladu chci ukázat souvislosti.

Zřejmě ještě jeho zmíněné tužby nejsou dostatečně silné a jeho stav tak, jak zatím je, mu vyhovuje.

Já sama jsem udělala množství chyb nejen v souvislosti s penězi – zadlužila jsem sebe, rodinu a další zúčastněné. Až jsem dosáhla doslova finančního dna a totálně zkrachovala, spousta věcí mi došlo a když jsem se přestala litovat a přiznala jsem si, jak na tom skutečně jsem, vybrala jsem si cestu VEN Z NOUZE.

Zaměřila jsem se na to, že najdu cestu, jak splatit dluhy a žít život bez této zátěže a splnit si všechny své sny.

Rozhodla jsem se nevinit nic a nikoho ze svého současného stavu a vzít naplno zodpovědnost.

Časem mi začaly ,,chodit“ nápady, některé jsem zrealizovala s menším nebo větším, často však také žádným – úspěchem, ale učila jsem se a tak to dělám stále, i když se má situace radikálně změnila k lepšímu ve všech směrech.

O to víc je vzrušující fakt, že je možné, abychom se stali tvůrci svých životů. Zvláště v poslední době potkávám ty ,,správné lidi“ a dostávám příležitosti a nabídky, o jakých se mi dříve ani nesnilo.

Uvedu alespoň tři konkrétní příklady:

 • Vážím si možnosti vydat společně knihu s Inkou a Petrem (Pivrncem) Urbanovými. Na jaře 2012 se můžete těšit na Pivrncův lexikon jmen.
 • A dále je tady nabídka od majitele webových stránek Život bez hranic – pana Roberta Slováka (zivotbezhranic.cz) na zviditelnění a případné vydání budoucí knihy Zdolali Mount Everest v Čechách (jedná se o knihu rozhovorů s českými milionáři z nejrůznějších oborů – rozhodla jsem se učit od těch nejúspěšnějších a možnost předat tyto informace a  zkušenosti čtenářům).
 • A potom si velmi vážím schopnosti a rychlé účinnosti při magnetizování ideálního bydlení.

Po krachu cukrárny, kterou jsme s manželem provozovali jako chráněnou dílnu a tehdy,  přestože jsme do podnikání dali veškerou svou energii a lásku sedm dní v týdnu, také všechen svůj čas a peníze, nezadařilo se a my přišli o vše materiální. Domek na vesnici, auto a taky manželovy rybářské pruty…

Museli jsme hledat řešení, ale z pozice našich tehdejších vibrací /kdy jsme cítili poraženectví/, jsme si dokázali přitáhnout jen nekomfortní chatu a později byt, kam jsme složili kauci a po měsíci zjistili, že ten, kdo nám byt pronajal, není majitel a my se museli znovu stěhovat. V tom roce čtyřikrát…

Dnes je všechno jinak…

Udělala jsem si jasno v tom, jak má naše nové bydlení vypadat.

Viděla jsem velký pokoj s kuchyní, kde je spousta světla, velký balkon a plno kytek, prostornou koupelnu, ložnici a pokoj pro syny a také, aby to bylo blízko přírodě, ale i centra. Dále aby cena nepřesáhla 10.000,-Kč měsíčně…

Do dvou měsíců jsem takový byt objevila. Byt předčil všechna má očekávání. Jen obývák s kuchyní má 8 velkých oken, je zde spousta světla, na pokoj navazuje velká zasklená lodžie, kde máme spoustu květin a dá se zde i grilovat, koupelna je krásná a velká a ve vaně se můžeme koupat ve dvou.

Byt je částečně zařízen ze strany pronajímatele( podle mého vkusu ) a majitel nechtěl žádnou kauci, cena měsíčního nájmu byla 8.700,- včetně. Byla jsem první, kdo se na inzerát na internetu ozval a při prohlídce jsme se hned domluvili.

Náš pronajímatel nehodlal kalkulovat a čekat na lukrativnějšího nájemce a klíče nám dal ještě před tím, než jsme zaplatili nájem.

My jsme na oplátku nabídli nájem 10.000,- Kč, protože máme velkou spotřebu vody. Dům je nový, v klidné čtvrti, za domem už je jen pole, les a rybník a polní cestou (jako bych bydlela na vesnici), chodím do práce, která je od domu 10 minut chůze a stejně tak do centra.

Byt máme pronajatý na tři roky s tím, že potom případně bude nabídnut k prodeji a to přednostně nám. My máme s manželem ale do budoucna jasnou vizi bydlení na samotě u lesa a rybníka, takže byt je napsán na dospělého syna a já jsem si začala ,,přitahovat“ náš ideální dům…

Protože jsem si vybrala, že nezůstanu zakomplexovanou, zkrachovalou ,,podnikatelkou“, našla jsem po čase řešení, jak se vyrovnat se svou minulostí a našla jsem také svou životní práci a to je práce terapeutky metody RUŠ.

Po absolvování kurzů této metody, jsem za pouhé dva měsíce zvýšila svůj měsíční příjem o 40.000,- Kč. Ještě pracuji na tom, aby to bylo stabilní a vzrůstající…, a aby peníze přicházely často – z očekávaných i neočekávaných zdrojů.

Ráda bych vás inspirovala k tomu, že můžete začít odkudkoli a kdykoli měnit svůj život k lepšímu.

Zde si vypište, co vám brání – mít ideální peníze:

————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————

—————————————————————————————————————

3.krok – co vám přinesou ideální peníze?

Do paprsků sluníčka si vypište, jak se váš život změní s ideálními penězi.

 • Co si pořídíte?
 • Kam pojedete?
 • Kde budete bydlet?
 • Jak bude vypadat interiér?
 • Koho případně podpoříte a proč?
 • Co bude jinak?

Vesmír nezná omezení. Buďte tvůrčí.

Sněte…

( Zde klikněte pro zvětšení obrázku )

4.krok – UŽ TO ZAČÍNÁ…

a potom si jen napište UŽ TO ZAČÍNÁ…

(to přitahování)