TY NA TO MÁŠ!

Znáte tyto věty, používali jste je někdy nebo jste je slyšeli?

“Ty nikdy nic nedokážeš.”

“Jsi blázen, radši koukej dělat to, co druzí.”

“Stejně to nikdy nikam nedotáhneš.”

“Jsi nula.”

Jedním velmi důležitým pravidlem pro život, úspěch, lásku a naplnění je fakt, že naše myšlenky jsou ty stavební kameny, na kterých stojí celý systém. Dobře to známe, když nám někdo řekne, že je něco jinak, než si myslíme, nevěříme mu.

Nás myšlenkový systém stojí na jiných stavebních kamenech, než ten jeho.

Máme ovšem k dispozici velkou vnitřní sílu, která dokáže změnit úplně vše a tím i celý systém, což má za následek ZMĚNU V ŽIVOTĚ, a často je ta změna velmi zásadní.
Vyrostli jsme v přesvědčeních svých rodičů, kteří přejali svá přesvědčení od svých rodičů, a tak to šlo z generace na generaci a stejně tak i my předáváme své hodnoty a přesvědčení dále.
Dobrou zprávou pro nás všechny je, že máme svobodnou vůli, se kterou se můžeme rozhodnout naše přesvědčení změnit a žít život takový, jaký chceme my.
Zdá se to jednoduché, stačí se rozhodnout a vše už poběží jako po drátku, ale ono to tak úplně není. Rozhodnutí je první krok, tedy ten nejtěžší. Za ním však následují další a díky tomu můžeme změnit zaběhnutý systém (stereotyp), kterému jsme se naučili.
Nedokážeme být úplně imunní vůči našemu okolí, vztahy s druhými jsou pro nás odjakživa zásadní, ale je samozřejmě potřeba si uvědomit, že nežijeme pro druhé.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Jsme tady proto, abychom něco dokázali, někým byli a také se někým stali.

Jsme tu každý sám za sebe, jsme bytostmi se schopností vlastního úsudku, a tak nás nikdo nemůže kritizovat za to, že smýšlíme jinak, než někdo druhý.
Když Vám tedy teď říkám:

“I ty můžeš žít život podle svých představ, plnit si své sny, milovat a mít úžasné vztahy, naplnit svůj život štěstím a dokázat cokoliv, co si umaneš.” ani trošku nelžu.

Věřím tomu, že každý z nás v sobě má dostatek síly být vědomým tvůrcem své reality.

Kdo to vlastně ten vědomý tvůrce své reality je?

Člověk, který si je vědom toho, že jeho život je jen v jeho rukou a záleží na něm, co s ním udělá. Člověk, pro kterého je touha po šťastném životě větší než strach a je naplněn odhodláním si jít za tím, co cítí v hloubi svého srdce.
Člověk, který ví, že každý strach je jen iluze jeho mysli, která v něm může být zakotvena hodně hluboko.
Je to hlavně člověk, který miluji a tedy tvoří, protože ví, že minulost nezmění, budoucnost se tvoří v přítomnost a on v ní žije – žije v přítomnosti – TADY A TEĎ.

I Vy se můžete vědomým tvůrcem svého života stát.

A něco vám řeknu, je to úžasné. To nejtěžší na tom všem je, uvědomit si, že jste zodpovědní sami za sebe a nic se neděje “ono samo”, ale vždy “já jsem to vytvořil”.
Nevznikají už v životě situace, které by “shodou okolností” nějak ovlivnili výsledek, ale byla to dokonalá souhra myšlenek, která zapříčinila vznik/zánik něčeho jiného.

Každá myšlenka má nekonečnou sílu.

Každou myšlenku můžeme slovem projevit. A každé slovo může na kolena srazit, nebo dát křídla k letu za svými sny. Uvědomte si, jak nekonečná je síla myšlenka a ta myšlenka se vždy a na 100% stane realitou. To vy tvoříte vlastní realitu.
Lidé vás můžou soudit, ale vy to dokážete.
Lidé vám budou házet klacky pod nohy, protože se sami bojí, vědomými tvůrci se stát.
Lidé vás budou pomlouvat, protože budou závidět, že jste něco dokázali. A nemusíte dokázat nic velkého, protože ten největší přínos je jen to, že jste šťastní a na ničem jiným nezáleží.

Svůj život máte ve svých rukou.

Nemusíte hlídat své myšlenky jako pes, stačí se věnovat tomu, co v hloubi srdce cítíte, že je správné. Nic vás nemůžete zastavit, jen váš vlastní strach. Nikdo vás nemůže zradit, podvést a oklamat, jen vy sami.
Přijměte tuto pravdu za svou a jste na nejlepší cestě k uvědomění si, jak silná bytost jste a co všechno můžete změnit.
Věřte si! Buďte sami sebou a dělejte to, co milujete! Každá myšlenka se může zhmotnit, stát se realitou. Každý sen je dosažitelný, jakkoli nemožně se to na začátku zdá. Vše je naprosto v pořádku a vy jste ty dokonalé a krásné bytosti, které přišli na tento svět, aby mu předvedli, že oni to ví – vše záleží jen na vás!
Nebojte se! Překonejte své omezení!
Vydejte se vstříc dobrodružstvím, která na vás čekají, když se rozhodnete žít své sny naplno a bez omezení!
Tak se tvoří život bez hranic!
Takže ano, ty, který toto čteš! DOKÁŽEŠ TO! MÁŠ NA TO! NIC TĚ NEMŮŽE ZASTAVIT! JDI A ŽIJ SVÉ SNY!
Petra