Váš život je Vaše věc

Být sebejistý znamená vždy věřit vaší pravdě, cenit si jí a žít ji. Máte to tak? Jestli ne, čí život vlastně žijete? Určitě ne váš! Pomohu vám najít, kde jste sešli z cesty a jak znovu získat kontrolu nad vaším životem.

Od chvíle, kdy jsme se narodili, se od nás žádá, abychom zapomněli, kdo jsme a co je pro nás nejlepší. Dokonce se od nás čeká, že se budeme cítit, jako bychom si nezasloužili to, co je pro nás nejlepší. Jako malé děti se přizpůsobíme, abychom dostali lásku a péči a díky jim mohli přežít.

Následky si neseme dodnes

Když řeknu, že pravda a tyto naše touhy vyjadřují, kdo skutečně jsme a jejich naplnění je to, co nám přinese spokojený život, jak se cítíte, když si uvědomíte, že vám v tom někdo brání? Možná se vám to spojí s pocity, se kterými celou dospělost bojujete – zklamání, pocit méněcennosti, smutek, prázdnota, nedostatek seberealizace, pocit ztracenosti…

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Tohle všechno jsou projevy, že nežijete opravdu váš život. Jak se teď cítíte?

Pravděpodobně frustrovaně, protože tahle frustrace může být první známkou toho, že poznáváte lež, ve které žijete.

Máte to v sobě

Zajímavý fakt je, že i když tyto požadavky na vás už dávno nemají efekt, stále ve vás z nich něco zůstalo. To dále potvzuje, že jsme byli „naprogramováni“ k životu, který nám nepatří. Jinak řečeno, váš život a vaše životní energie byly rozptýleny do směrů, které vám neprospívají.

Jak se cítíte teď? Možná vás překvapuje, že se cítite zvláštně nabuzeni. Jak to tak může být, říkáte si po tomhle nepříjemném zjištění. Neměl bych se cítit mizerně? Paradoxně ne. Je lepší vědět, jak na tom jste, protože potom s tím můžete začít něco dělat.

Zbavte se negativních pocitů…

V mnoha ohledech to vysvětluje mnoho vašich negativních pocitů, které jsem zmiňoval výše. Abych to trochu vyjasnil, chtěl bych dodat, že toto „naprogramování“ si už od dětství nesete s sebou. Vzpomínky si s sebou nesete stejně jako software v počítači, který je kdekoli, kde se právě váš počítač nachází.

Jen smazáním těchto vzpomínek se můžete skutečně osvobodit a dostat váš život zpátky pod kontrolu.