Využívejte na své cestě k úspěchu Masterminding – Brno

Krátký článek uvedu citátem Napoleona Hilla – když se dva nebo více lidí spojí v harmonickém duchu a postupují ke konečnému cíli nebo záměru, staví se do situace, kdy prostřednictvím spojenectvím vstřebávají sílu přímo z velké zásobárny nekonečné inteligence.

Co je to Masterminding?

Každý z nás ví, že dvě hlavy ví více než jedna. Když se sejde skupina 5 až 6 lidí, za účelem řešení problémů, brainstormingu a vzájemného povzbuzování a motivování – vytvoří se mocná energie – je to jeden z nejmocnějších procesů k dosažení úspěchu.

Všichni nejbohatší průmyslnici ve světě od dob průmyslové revoluce po dnešní ikony používají sílu skupiny – mastermindingu. (Carnegie, Ford)

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Skupina používající masterming může soustředit zvláštní energii – v podobě znalostí, nových myšlenek, velké škály zdrojů a co je nejdůležitější – duchovní energie. Napoleon Hill řekl: „Když jste naladěni na masterminding – to je na Boha, zdroj, universum – máme výrazně více pozitivní energie, síly, kterou lze soustředit na náš úspěch.

Proces zrychlování růstu

Když lidé pracují společně, může být dosaženo více za méně času. Skupina se dělí o své názory, myšlenky, informace, zpětnou vazbu a zdroje. Získáním perspektivy, znalostí, zkušeností a zdrojů od ostatních ve skupině můžete nejen překročit svůj vlastní omezený názor na svět, ale také postoupit rychleji a dále kupředu k vlastním cílům a projektům.

Vytvořte si vlastní skupinku lidí, se kterými budete společně růst a podporovat se v dosažení svých cílů.

Já nyní hledám 5 lidí z okolí Brna, kteří chtějí duchovně růst a kteří chtějí vytvořit přesně takovou podporující se skupinku. Pravidelné 14 denní schůzky v našem centru Pyramida.net. Přihlásit se můžete na mailu: pepakopriva@gmail.com nebo na skypu: tvorenireality. Kde vám napíši další doplňující informace k setkávání.