Za čím stojí náš úspěch?

Mnozí se domnívají, že štěstí a náš úspěch je pouhým dílem náhody.
Přemýšleli jste někdy, že za tím však ve skutečnosti může stát něco jiného?

Příběh ze života

Jedna inspirativní dáma, o které se říká, že stála za Obamovým zvolením prezidenta, si prožila nelehký život. Ve svém dětství byla sexuálně zneužívána, ponižována i bita. Vyrostla v rodině s nízkou mírou gramotnosti.
Říkáte si, jak je možné, že se s takovou nepřízní dokázala vypořádat? Dle jejich slov se jednoduše rozhodla. Rozhodla se, že bude šťastná. Změňte svůj život k lepšímu stejně jako ona.

Rozhodněte se

Nepředstavuje tak právě ono rozhodnutí významný faktor, který se v našem úspěchu projevuje? Věřte, že svoji budoucnost si vytváříme sami. Pokud usilovně nepracujete na svých cílech, nemůžete očekávat, že vám jen tak spadnou do klína.
Někteří lidé disponují velkým množstvím koníčků a zálib. Pro jejich vysoký počet vlastně ani pořádně neví, kde jim hlava stojí a nedokáží se zastavit a užívat si onu „lehkost bytí“.
Pokud k této skupině patříte, zkuste se na chvíli zastavit a zodpovědět si pár otázek. Jak má vaše budoucnost vypadat? Co je pro vás ve vašem životě skutečně důležité? Co bude váš úspěch? Svými odpověďmi se poté řiďte.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Neoddalujte své úkoly

Další skupina lidí se často obává přijmout odpovědnost za svoje činy. Ty, které mají vliv i do budoucnosti, tak odkládají na dobu neurčitou. Bojí se totiž, že neuspějí, a proto se raději ani nesnaží.
Často si tak stanovují pomyslné hranice „až dokončím školu“, „až bude léto“ a podobně. Jenže ty hranice stále dokola oddalují. Před úspěchem se tak sami brání.
V neposlední řadě lze také doporučit, abyste se nefixovali na kritizování  druhých.
Nesvalujte vinu na ostatní, zabraňuje to totiž reálnému odhadu ohledně toho, co můžete sami změnit. Nehledejte příčinu neúspěchu u druhých, protože každý rozhodujeme sám za sebe a za svá rozhodnutí si zodpovídáme.
Zkrátka a jednoduše v sobě probuďte odvahu.
Pro dosažení úspěchu nemusíte hledat „zaručené návody“. Stačí jen převzít zodpovědnost a rozhodnout se, že si za svým cílem půjdete.
V případě, že potřebujete se změnou ve svém životě pomoci, navštivte kurz Posilovna mysli pod vedením úspěšné koučky Markéty Hamrlové.