Zákon přitažlivosti

Dostal jsem tu čest Vám představit nejmocnější zákon ve vesmíru (jeden ze tří) – Zákon přitažlivosti.
Určitě jste o tomto mocném zákonu už hodně slyšeli, jak z filmů a kníže, tak třeba i od známých anebo z mého kanálu na youtube.com.
Mým přáním je, aby se o tomto zákonu přitažlivosti dozvědělo co nejvíce lidí a začali jeho znalost praktikovat.
Každý z nás ví, že můžeme mít přečteno desítky knih, můžeme vidět desítky filmů, ale pokud informace v nich obsažené nezapracujeme do reality, tak jsou pro nás tyto informace jen přítěží.
Nemá cenu se „biflovat“ všechny poučky, tak jako na základní škole stačí jen málo – praktikovat. Rozhodněte se, že informace převedete do reality, že je jen nenecháte v mozku.

Víte, je to výborné učení, přejít z „biflování“ na praktikování. Už v dnešní době existují školy, kde se děti učí sami od sebe a ne jen mechanickým opakováním od paní učitelky. V této komunitě věci děláme jednoduše, srozumitelně a tak, že je můžete hned použít.

Vrátím se tedy zpět k tématu Zákona přitažlivosti.

Co to vůbec je? Kdo ho vymyslel? A jak funguje?

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Tento zákon můžete znát pod pojmy: zákon atrakce, zákon příčiny a následku anebo karma. Většina lidí o jeho existenci neví a proto „žijí“ takové životy.

Zákon přitažlivosti nám říká, že podobné se přitahuje. Už i naši předkové byli moudří, protože říkali – vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Anebo to říkáte Vy, ale ještě zatím si neuvědomujete tu ohromnou sílu za těmito slovy.

Zákon přitažlivosti si můžete představit jako svého manažera nebo džina, který Vám splní všechny vaše touhy. Rád se dívám na pohádky – mojí nejoblíbenější je Arabela a její kouzelný prstýnek. Už jako malý jsem si představoval, že jeden vlastním. A přál jsem si mnoho věcí.
V tu dobu se ještě o mě můj manažer dobře staral. Dostával jsem jídlo, oblečení, kupoval mi sladkosti, šel se mnou vybírat hračky, ale pak tu byli i lidé, kteří na svého manažera už dávno zapomněli.
Okolo sebe jsem slýchával své rodiče, příbuzné, učitelé, kteří říkali: „Takhle to nedělej, udělej to tak. Nebreč. Nic neumíš. Jdeš mi na nervy. Umíš dělat jenom nepořádek. Jsi nemehlo.“
A tak jsem podlehl jejich vizím o mě. Moje vrstva světa začala blednout a mé spojení s mým manažerem ustalo do doby, než se ke mně dostala kniha Tajemství.

Pojďme se chvilku podívat do historie.

Koncem 19. století se začínají objevovat knihy na téma vytváření vlastní reality. Napoleon Hill a jeho Mysli a zbohatni, Joseph Murphy a jeho kniha Moc podvědomí. Autorů existuje celá řada. Já jsem vybral dva mé nejoblíbenější. A koncem 20 století se objevují publikace manželů Esther a Jerry Hicksových a právě oni stojí za novodobím „objevením“ Zákona přitažlivosti. Jejich učení bylo podkladem pro fenomenální film a knihu Tajemství.

Nevím, kdo tento mocný zákon vymyslel. Myslím si, že existuje od stvoření Země. Existuje teď i v tomto okamžiku, když čtete tento článek a bude existovat do „konce časů“. Většina věcí v našem životě funguje jednoduše, ale lidé z nich dělají velkou vědu.

A tak i používání mocného zákona přitažlivosti je jednoduché. Jeho definice: podobné přitahuje podobné – nám úplně stačí. Přitažlivost tedy vládne světu. Pro lepší pochopení si sebe představte jako magnet, ke kterému je přitahován třeba hřebík. Tak jako magnet přitahuje hřebík, tak i vaše myšlenky přitahují realitu, kterou zažíváte. Všechno to, co se vám dnes a denně děje si vytváříte pomocí síly myšlenky a pocitů, které vydáváte.

Některým lidem se to nemusí líbit. A já to chápu. Protože většina lidí neví o existenci tohoto zákona a tak zažívají věci, které zažívají. Jejich myšlenky a ani pocity nejsou řízené a oni slepě reagují na to, co je – reagují na skutečnost, kterou zažívají a kterou možná i nechtějí, ale bez znalostí zákona přitažlivosti vytvářejí jen další duplikaci jejich současné reality.

Podívejte se na svůj život. Určitě najdete věci, které vám dělají radost – určitě většina z věcí, které zažíváte. Ale pak jsou tu věci, které nechcete. A právě proto je tu naše komunita Životabezhranic, která Vám pomůže s vytvářením ještě lepšího života bez věcí, které si nepřejete.