Ženský magnetismus a přitažlivost pro muže: Jak si získat muže…

Nestačí být jen hezky upravená, oblečená a nalíčená.

To jak vypadáte vám sice často otevře dveře, ale abyste získaly muže a dlouhodobý vztah, tak zkrátka musíte být těchto vnitřních vlastností majitelka a co nejsilněji a bez zábran je vyzařovat.

Takže to po vás bude vyžadovat, abyste dříve než budete mít jakkoliv úžasný vztah, měla skvělý vztah sama se sebou.

Váš vztah s partnerem totiž nebude nikdy zcela ideální, dokud nejste spokojená jako „singl“.

Dokud nejste nadšená ze svého života jaký právě teď je, jak žijete, jak se bavíte, co děláte, jaké máte kamarády, i když jste sama, pak hledáte vztah s mužem jen proto, aby vyplnil něco, co vám chybí – naplněný život.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

A muž – váš potenciální partner vám tak slouží pouze jako emociální berlička. Ovšem tento stav, toto nastavení mysli příliš křičí do světa a odpuzuje muže vašich snů.

Šťastný vztah se skládá ze dvou šťastných lidí.

Štěstí je o vnitřním postoji, není o nějakých vnějších podnětech. Schopnost zaměřit svou pozornost na danou věc a vidět ji z jiné perspektivy je charakteristické pro skutečně vyspělou osobnost, kterou se ovšem můžete bez jakýchkoliv pochyb stát i vy.

Budete potřebovat přečíst nějakou literaturu na toto téma, možná budete potřebovat zajít na nějaký seminář nebo možná několikrát navštívíte poradce nebo kouče, který vás celým procesem provede. Nicméně základ bude pořád stejný.

Potřebujete se naučit být spokojená už teď a nyní

Proč se ženy cítí ve vztahu velice často nejistě?

Měli bychom porozumět onomu rozdílu mezi ženou a mužem. V případě, že porozumíme tomu, co je motivuje, co je jejich základem, bude nám vše mnohem jasnější a smysluplnější.

Nakonec porozumět navzájem základním potřebám každého z pohlaví je prvořadý úkol pro ty, kteří chtějí mít dlouhodobé a spokojené vztahy.

Neplatí to jen jen pro ženy, nebo jen pro muže. Oba musí přiložit svou ruku k dílu.

Zapamatujte si toto:

Muži: Testosteron je o svobodě plnit si své cíle.

Ženy: Estrogen je naopak o vztahu a jeho pevnosti.

Muži produkují téměř 10x více testosteronu než ženy.

Není žádný jednoduchý způsob, jak by ženy mohly potlačit strach mužů z toho, že ztrátí svou svobodu a nezávislost a naopak muži nemohou jednoduchým způsobem potlačit  v ženách jejich zděděnou touhu po bezpečí, rodině a jejich ochraně silnou mužovou paží.

Mužské základní potřeby…

Touha po svobodě a nezávislosti, jsou hlavní příčiny ženské nejistoty ve vztazích.

Vyvolávají v nás totiž pocit, že čím více těchto základních potřeb muži mají, tím více nebo tím rychleji nás muži opustí.

Opak je však pravdou. Zkuste omezit jeho svobodu a buďte si jistá, že zmizí v nedohlednu.

Pokud žena zoufale od muže vyžaduje jeho oddanost, stane se nakonec to, že žena zjistí, že mužova ochota se k něčemu zavázat, je hned na prvním místě, z čeho má muž největší strach.

Přesvědčování, popichování, omezující láska, hádky a výčitky vás neposunou blíž k tomu, co od muže chcete.

Avšak práce na vaší vlastní síle přitažlivosti a splynutí s jeho potřebami ano.

Muži jsou jako holoubci, pokud je budete v klidu a v pozadí, budou na vás dorážet a zobat vám z ruky, ale pokud se je budete snažit chytit, vyděsíte je a oni odletí.

Uvědomte si, že věc číslo jedna, kterou muži zcela nenávidí a pokládají ji za vrchol drzosti, je to, že se je ženy snaží změnit a nutí je dělat věci, které chtějí ony. Tímto atakujete jejich základní mužské potřeby, omezujete je a nesnažíte se je respektovat. A to bývá častou příčinou pro zkrachování vztahu.

Mnoho mužů se s touto situací musí potýkat denně.

Neberte si muže pro jeho potenciální možnosti, protože to, co vidíte, taky dostanete a nedoufejte v nějakou jeho extrémní proměnu v něco víc.

Zkrátka milujte jej pro to, jaký je teď nebo jej zkrátka vykopněte a najděte si někoho jiného, kdo bude více vyhovovat vašim představám o ideálním partnerovi.

V každém případě to po vás bude chtít rozhodnutí, které není jednoduché, ale je nutné!

Pokud si vezmete k srdci tyto rady a budete se snažit působit neohroženě a sebejistě a budete tolerovat svého partnera takového jaký je, můžete si být zcela jistá, že bude uctívat zem, po které kráčíte.

Toto je tajemství ženského magnetismu.

To je to, co ve svém životě muži chtějí a potřebují….

 

Hezký den


Zpracováno na základě:

Katarina Phang, Selfgrowth.com [online], URL