Zrcadlový svět – technika ovlivňování reality z Ruska

Dobrý den, ahoj,

když jsem dneska přemýšlel nad tím, jaké téma zvolím pro svůj článek napadla mě myšlenka na Rusko.

Je mnoho amerických autorů, kteří se věnují osobnímu rozvoji, ale znáte někoho z Ruska? Pokud ano, tak je to výborné – můžete potom napsat do diskuze (odkaz naleznete níže pod článkem).

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Pokud nikoho neznáte, představím vám jednoho zajímavého ruského autora, který se zabývá silou myšlenky – Vadim Zeland a jeho technika Transurfingu. Další autory naleznete dále ve článku.

Technika Transurfingu

Zeland tvrdí, že svět je jako zrcadlo a že existuje 7 pravidel zrcadlového světa. Pokud tyto pravidla pochopíme a uvedeme je do praxe, můžeme si vytvořit realitu, jakou chceme. Říká se: “Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak vně.”

První pravidlo: svět odráží váš vztah k němu jako zrcadlo – víte, že existuje fyzická realita a realita metafyzickou, která je stejně objektivní, zrcadlo má dvě strany – fyzickou (všechno materální, ale také jednání) a metyfyzickou (kde se nalézají myšlenky a vědění).

Život je jako hra, v níž svět dává hádanku: Hádej, jaký jsem? Každý odpovídá podle svých představ: jsi agresivní, milí, veselý, kamarádský, nepřátelský – kdo má pravdu? No přeci každý! Svět odpovídá všemu, co si o něm myslíte!

Proč se tedy plní zpravidla horší očekávání? Odpověd najdete v druhém pravidle – odraz se formuluje v jednotě duše (pocity) a rozumu (myšlenky) – už jsem si vysvětlovali, jestliže si rozum (logika, myšlenky) a duše (pocity) neprotiřečí vzniká neuvěřitelná síla vnějšího záměru a výsledek se hmotňuje v realitě- přání se plní.

Avšak někdy se stane že duše o něco usiluje, kdežto rozum pochybuje, nebo naopak rozum uvádí přesvědčivá zdůvodnění zatímco srdce zůstává lhostejné. Bezvýhradně se však schodnou na jediném nepříjemnostech a nebezpečích

Lidé si myslí, že k dosažení cíle je zapotřebí přesně zformulovat objednávku a vypustit ji do prostoru a nějakou dobu na ni nemyslet aby se nebránilo jejímu naplnění – jo, kdyby to bylo tak snadné – uvedená technika právě funguje jen za splnění podmínky jednoty duše a rozumu a příště si povíme, co tedy dělat aby se nám přání pěkně proměnila v realitu.

Z Ruska mohu doporučit ještě pana Valerije Sinelnikova a pokud se zajímáte i o “energie” tak třeba i  Džunu Davitašviliovou a její techniku Asyrské bezkontaktní masáže. Tuto techniku zná lépe můj kolega pan Ing. Vladimír Cvrk, článek k Asyrským masážím najdete i zde na serveru. A já  vrátíme se zpět k panu Zelandovi.