Delfín a hořící tanker – první obrázky

Možnost zakoupit si ho a přehled všech obrázků najdete na mých stránkách na tomto odkazu. Všemožné herní varianty a mnohem více se dozvíte v článku zde.

Delfín a hořící tanker

Pojďme vstoupit do Vodních příběhů, nechme se vodou vést, nechme si od ní vyprávět. Rozehrajme svět vodní fantazie. Voda nám napoví, voda nás provede a s každou kartou nám bude vyprávět další a další příběhy.

Delfín se přihlásil, že chce být namalován jako první z celé série obrázků. Během  tvořícího procesu mi byl moudrým rádcem a láskyplným průvodcem.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Jeho obrázek vznikl lehce a hravě. Tak, jak si hrají delfíni v moři. V napojení na prapaměť moře, od věků do věků. A delfín umí nejen číst z mořských hlubin i hlubin času, umí nám vše taky sdělit. A v tom je jeho poselství. Pojďme naslouchat, pojďme komunikovat a hrát si, radovat se ze života, milovat.

Jako protiklad jsem malovala obrázek hořícího tankeru. Nejprve mě to zasáhlo, ale později se vše uvolnilo. Poznávat máme i to, co bylo lidmi vytvořeno a co vnímáme jako negativní. Je to naší součástí a máme převzít zodpovědnost za vše, co se nás dotýká. O protikladech je celé pexeso. Poznávejme, abychom se mohli rozhodovat, co v životě chceme tvořit a co ne. 

 Mráček a kapka

Co žije voda? Jaké rozmanité formy na sebe bere a jakými dobrodružnými cestami se ubírá? Během hry vodního pexesa nás voda postupně provází  a probouzí naši fantazii. Jsme s ní neoddělitelně spjati. Jsme její součástí nebo je ona obsažena v nás?

Toužebně očekávaný okamžik pro kapku je tady! Mráček, který byl jejím domovem se začíná vzdalovat a naše kapička letí vstříc novému dobrodružství, padá k matičce Zemi. Kam ji osud zanese? Do malebné, nedotčené a svěží krajiny nebo nad kouřící město a jeho průmyslovou oblast? Co ji tam asi čeká?