Když mě zaskočí protivná prodavačka, nepříjemný úředník, naštve manžel,…. a já mám pak zkaženou náladu, tak si za to můžu sama? Že mi ujel autobus? A ne ten řidič? Děkuji pěkně, tohle jsem
ZivotbezHranic.cz
Převádíme na Život bez hranic. Učíme jak žít bez omezení a překonat své hranice.





Nedávné komentáře